Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Mocorgó Óvoda tél végi napok februárban

Elolvadt a hó, kint maradt a medve jelezve: „ a tél múlóban van”.
A medvéről szóló projektet szívesen, nagy érdeklődéssel fogadták a gyerekek. A kedvenc medvéiket behozták a csoportokba, megmutatták társaiknak, minden tevékenységben megjelentek a „kisállatok”, a medvékről szólt a hét. Ezt követően készültünk a farsangi jelmezesdire, a hónap utolsó hetén a színekkel „játszottunk”.

Mocorgó nevelői


„Mindenki lázas készülődéssel várta ezt a napot.
A 2019-es évben is megrendezésre került a Mocorgó Óvodában a farsangi mulatság. Óvó nénik, dajka nénik, illetve a szülők is egyaránt segédkezet nyújtottak a szervezésben. A bál kezdetén mindkét csoport egy kis verses, dalos felvonulással mutatták meg egymásnak és a jelenlévőknek szebbnél szebb jelmezeiket, majd pedig egyéni bemutatkozó versekkel ismerhettük meg Őket. Ezt követően játékos versenyek következtek, mely során a gyerekek ügyességükért apró meglepetéseket kaptak. Minden gyermek nagy örömmel vett részt a játékokban. Ezután mindenki kedvére táncolhatott, énekelhetett és finomakat is falatozhatott. A büfében finomabbnál finomabb sütemények, fánk és szörp várt mindenkit. Mindeközben vásárolni lehetett tombolát, zsákbamacskát is, amelyek szintén nagy mosolyt csaltak a gyermekek arcára. Ismét egy nagyszerű kis délutánon vehettünk részt, amelyet ezúton is szeretnénk megköszönni!
Köszönet az óvó néniknek, dajka néniknek és szülőknek a lelkiismeretes munkáért!"

Pádár Gabriella - Alma csoportos szülő

GALÉRIA