Óvodai jelentkezés

Tisztelt Szülők!

Az online jelentkezéshez 2 fajta űrlapot biztosítunk. Az elsőben lehetőség van a fájlok (szakértői vélemény, anyakönyvi kivonat, személyes iratok...stb) feltöltésére, míg a másodikban ezeket személyesen kell bemutatni az intézmény székhelyén, az Ifjúság útja 2. szám alatt a Pitypang Óvodában.
Az első űrlap kitöltéséhez szükséges, hogy rendelkezzenek gmail.com végződésű e-mail címmel, más esetben nem működik a fájlok feltöltése, ezt az űrlap már a kitöltés előtt ellenőrzi egy szükséges bejelentkezéssel.
Amennyiben nem rendelkeznek Google fiókkal, válasszák a második lehetőséget. Köszönjük!

Online jelentkezés (Google fiókkal, fájlfeltöltési lehetőséggel): Óvodai jelentkezés a 2024/2025-ös nevelési évre

Online jelentkezés (bármilyen e-mail címmel, fájlfeltöltés nélkül) Óvodai jelentkezés a 2024/2025-ös nevelési évre

CSATOLT DOKUMENTUMOK