Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Szeptember a Pitypangban

A nyári megújulás, felfrissülés után óvodánk július 22-én nyitotta meg újra kapuit.

Amíg a kapuk zárva voltak, az élet addig sem állt meg. A falak között a festésen, mázoláson kívül sor került a nyílászárók cseréjére, redőnyöket is kaptak az új ablakok. Így már a minden csoportszobában felszerelt légkondicionáló segítségével igazából is hűsölhettünk a nagy melegben. Új ágyakkal is bővült a felszereltség, hiszen a GOMBA és a MACI csoportos gyerekek már szeptembertől új ágyban pihenhetnek.

Szeptembertől a Gomba csoport 6, a Maci 5, a Katica 4 új kispajtással bővült.

A beszoktatási időszak élményekben bővelkedve, zökkenőmentesen zajlott. A régi gyerekek már alig várták barátaikat és a csoportban dolgozó felnőtteket is.  Jó újra együtt lenni! 

GALÉRIA