Március a Pitypangban

Ebben az évben a világon mindenhol rendhagyó márciust tudhatnak magunk mögött, így mi Pitypang ovisok is.

Lelkesen készülődtünk az OVI GÁLÁRA is, nagyon izgatottak voltak a kicsik és nagyok egyaránt.

Büszkén vitték a kézzel készített nőnapi ajándékaikat a gyerekek anyukáiknak, nagymamáiknak.

Örömmel fogadtuk a Kossuth iskolás régi ovisaink és más pajtások hagyományos Gergely-járását.

Vidáman vártuk  a március 15-ét. A gyerekek az ünnepről beszélgetve készítettek sok-sok nemzeti színű kokárdát, zászlót és színezőt a trikolor jegyében.

Ellátogattunk a városi emlékműhöz is, ahol a megemlékezés virágai mellett énekeltünk, verseltünk a gyerekekkel.

A kialakult helyzet miatt sajnos március 16-tól csak ügyeleti formában működünk, aki teheti otthon marad.

Aggódva várjuk a következő hetek, hónapok fejleményeit.