Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Január a Pitypangban

Új év, új kalandok, s már véget is ért a 2020-as év első hónapja. Hóval nem ajándékoztak meg bennünket az égiek, így a csoportszobában kerestük a kalandokat, és maradt a séta hógolyózás helyett!

A csoportszobában folytatódott az építkezés, színjátszás egyéni és csoportos fejlesztések, nagymozgásos fejlesztőjátékok, bábelőadás a Katicába, mozi délelőtt a Maciban. (Természetesen pattogatott kukoricával)

A magyar kultúra napja alkalmából január 22-én mesedélutánt tartottunk, ahová vártuk a „mesés” kedvű szülőket, nagyszülőket, testvéreket.

Több vállalkozó kedvű családtag érkezett, még a nagycsoportos gyerekek is kedvet kaptak. Családias hangulatban telt a délután, melyből (a nagy sikerre való tekintettel) szeretnénk hagyományt teremteni!

Megérkeztek a Katica csoportba is az új ágyak, melyeket a gyerekek boldogan avattak fel.

GALÉRIA