Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Béla Király Úti Óvoda 2018/2019 augusztus

Óvodánk nyáron hosszú ideig zárva volt – június 17-től - de a munka nem állt meg. Az augusztus 26-án történő nyitásra új műanyagpadló (csoportszobákban, gyermeköltözőkben), új ablakok, teraszajtók (az óvoda Béla Király út felőli részén), egy megszépült óvoda várta a gyerekeket, akik nagy érdeklődéssel szemlélték a változásokat.

Óvodánk nagy előnye, hogy udvaráról kinézve is sok érdekeset láthatnak a gyerekek:

  • munkagépeket, mezőgazdasági járműveket
  • közvetlen közelről, mégis biztonságos távolságból ismerkedhettek a kiscsikóval
  • gyakorló repülő tengelic fiókát simogathattak

A 2018/2019-es tanév véget ért. Az új tanév új feladatokat hoz, melyek közül a legnagyobb, óvodánk 40 éves évfordulójának megünneplése lesz. Nem óvodának épült, de már 1979 óta várja tárt kapukkal az óvodás gyerekeket.

GALÉRIA