Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Sásastó Úti Óvoda farsangi forgatag

A farsang vidám, mulatozó hangulata az óvoda légkörét is meghatározza.  Kreatív óvó nénik munkáját dicséri a különlegesen szép dekoráció. Igazi mesebeli kastéllyá változott óvodánk épülete. Beszélgettünk a farsangi régi népszokásokról, jelmezeket terveztünk, álarcokat készítettünk, sokat mókáztunk, énekeltünk, vidám versenyeket, vicces játékokat játszottunk.

A gyermekek izgatottan várták a jelmezbált , hiszen ekkor egy kis időre mesehőssé, hercegnővé változhatnak. Együtt hangolódtunk a farsangra vidám dalokkal, mondókákkal és játékötletekkel!

A nagy napra meglepetésként „sztár vendégcsapat” is érkezett a szülők és gyermekek örömére. Óvodánk dolgozói Z’Zi Labor asszonykórusaként léptek színre. A gyermekek vidám műsora és bemutatkozása után a büfében finomságok várták a vendégeket. Köszönjük a szülők támogatását, segítségét.

A móka ezzel még nem ért véget, mert a házi farsangunkon ismét jelmezbe bújtunk. Vicces játékok, farsangi fánk és bűvész előadó szórakoztatta a gyermekeket.

GALÉRIA