Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Nyári élet a Sásastó Úti Óvodában

"Nyár, nyár, de csodás!
Csupa móka, kacagás,
Parton épül homokvár
Strandtáskában labda vár..."

A nyári zárás előtt megrendezésre került óvodánk alapítványi Sportnapja, melyet hagyományainktól eltérően az időjárás miatt nem az óvodánkban, hanem a NABOK Kossuth Lajos Általános Iskola tornatermében rendeztük meg. Gyermekek, felnőttek egyaránt jól érezték magukat, köszönjük szépen az iskolavezetésnek, hogy biztosították számunkra a helyszínt! A nyári zárás után július végén nagy szeretettel vártuk gyermekeinket, és a vendég gyerekeket egyaránt. A folyamatos udvari tartózkodás során kiemelt figyelmet fordítottunk a folyadékpótlásra, árnyas helyek kialakítására. Minden gyermek megtalálta a neki kedves elfoglaltságot, tevékenységet. Öröm volt látni, ahogy óvodásaink együtt játszanak a vendég gyerekekkel, és új barátságok szövődnek. A nyári gyerekek születésnapját is közösen ünnepeltük meg. A nyár folyamán megújult az udvari játékparkunk: kaptunk a fenntartónk jóvoltából egy új komplex játékot, valamint  óvodánk dolgozói és néhány vállalkozó szellemű szülő, hozzátartozó, lefestette a fából készült udvari játékokat, és sort kerítettek a tornapadok csiszolására, lakkozására. Szebb lett, mint új korában! Köszönjük szépen támogató segítségüket!

Sásastó Úti Óvoda dolgozói

GALÉRIA