Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Nevelési év kezdete a Sásastó Úti Óvodában

"Piros labda, fakocka,
Kezdődik az óvoda.
Gyülekezik a sok gyerek,
Mint szőlőfürtön a szemek.
Mennyi játék, mennyi kép,
Mennyi öröm vár itt még!
Úgy döntöttem, ide járok
Barátokra itt találok."

Nagy örömmel fogadta óvodánk, hogy sok szülő minket választott, és a legdrágább, legféltettebb kincsüket, a gyermekeiket hozzánk hozták, ránk bízták. Köszönjük szépen! Szeptember elsején mosolygós, vidám arcú gyermekek foglalták el az óvoda épületét, udvarát. Az újak kíváncsian, a régi óvodások pedig rátalálva rég látott barátaikra, örömmel léptek be csoportjaikba. A szülők pedig kívül maradva, kicsit szorongva engedték el a kicsiket. A visszaszokás, a befogadás ebben a hónapban folyamatos volt. A kicsik mindennel ismerkedhettek, a nagyok pedig felelevenítették a szabályokat, szokásokat. Az idő kegyes volt, így nagyon sok időt tölthettek a gyerekek az udvaron, a szabad levegőn. Mind a három csoportban megvolt az első szülői értekezlet. A nagyok és a középsősök gyalogtúrán vettek részt, és az Indián rizs kft-be is kaptak egy kis bepillantást. Élményekkel és egy kis ajándékkal tértek vissza az óvodába. Szeptember 23-án, egy péntek délelőtt "Őszi szüret" - i mulatságot rendeztünk. Az ízléses és szép dekorációt köszönjük a két megálmodónak: Balla Anna és Andrási Tímea óvó néniknek. Ezen a napon a gyerekek kisebb - nagyobb kosárkával érkeztek az óvodába. Gyorsan gyűltek az "ősz kincsei", amit később jóízűen el is fogyasztottak. Ezen a napon volt: ügyességi mozgásos versenyjáték, körjáték, közös éneklés, táncház, és lehetett fotózkodni is, amit a szülők is nagyon élveztek. Minden kedves szülőnek köszönjük a segítségét! És most „beszéljenek a képek!"

Sásastó Úti Óvoda dolgozói

GALÉRIA