Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Március a Sásastóban

Minden hónapban pici betekintést adunk az óvodai életből. Március eleje a megszokott események mentén zajlott. Türelmetlenül vártuk a tavaszt, hogy a hosszú hideg napok után kiszabadulhassunk a gyerekekkel a simogató napfényre, csodálhassuk és megélhessük a természet varázsát. Ültetgettünk, ágakat hajtattunk, megfigyeltük a változásokat, gondoztuk növényeinket, kísérleteztünk. Közlekedés téma kapcsán, beszélgettünk, tapasztaltunk, sétáltunk és sokat játszottunk. Március 15.-e hetén ünnepi hangulatban zajlottak a napok. Gergely járás hagyományát hozták el a Kossuth iskolások óvodáinkba. Minden egy pillanat alatt változott meg. Köszönet a Szülőknek a felelős együttműködésért. Ölelés a gyermekeknek, akik minden dolgozónak nagyon hiányoznak.

GALÉRIA