Őszi kavalkád

2018. október 12-én került megrendezésre a Pitypang óvodában az „Őszi Kavalkád”. Sikerült kifognunk egy napsütéses őszi délelőttöt, így a program, ami az ovi udvarára lett megálmodva, ott is zajlott le. Kavalkád volt ez a javából, hiszen lehetett énekelni, táncolni, versenyezni anyával, apával, tesóval…(egész családdal), tököt faragni, szalma embert tömni, őszi gyümölcsöket kóstolni és teázni a „Pitypang Büfében”

Úgy gondolom, rendezvényünk elérte célját, hiszen együtt játszott nagymama, apa-anya, kistesó-nagytestvér, dajka nénik-óvónénik- gyerekek. A csillogó hálás szempárokat köszönetként csúsztattuk a tarisznyánkba.

A szülőknek pedig köszönjük a sok szép faragnivaló tököt és a finom gyümölcsöket. Bízunk benne, hogy kezdete volt ez tartalmas, élményekkel teli nevelési évnek.