Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Nyári élet a Pitypangban

Ismét eltelt egy nyár, megújulva, feltöltődve vártuk az új nevelési évet.
A Pitypang Óvoda július 19-től augusztus 23-ig volt zárva, természetesen a nyári ügyeletet igénylő szülők gyermekei részére ez idő alatt is biztosítva volt az óvodai ellátás a Petőfi Óvodában.
Folytatódott az udvar felújítása, szépült a harmadik udvarrész, lekerült a kombinált mászóka alá az ütéscsillapító gumiburkolat.
A forró nyári napok ideje alatt is kellemesen és hasznosan töltöttük el az időnket, árnyékot adó fák alatt a pormentesített, műfüves udvaron. A nagy meleghez igazítottuk játékos tevékenységeinket, így pl. részt vehettek a gyerekek buborékos, vízi pisztolyos délelőttön, lehetőségük volt homokozni az új ülőkével ellátott homokozóban, vizes kádból lábbal vagy szűrővel labdát halászni, trambulinozni, szívószálból karkötőt készíteni, célba dobni, rajzolni, színezni, gyurmázni, festeni…stb. És ha már elviselhetetlenül felmelegedett a levegő, bementünk a klimatizált csoportszobába, mely igazán felüdítő volt a nagy hőségben.
A tartalmas és egyben pihentető hetek után izgatottan várjuk a szeptember elsejét.

GALÉRIA