Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

November a Pitypang oviban

Megérkezett a november, egyre többször szorultunk be a csoportszobába. Így születtek csodálatos „mérnöki alkotásaink” melyeket muszáj megosztanunk a külvilággal.

Igyekeztünk egy pici kikapcsolódást nyújtani a szülőknek is –kellemeset a hasznossal- elv alapján terveztük az összejövetelt.

Játékos délutánra hívtuk és vártuk a kedves szülőket, témánk az agressziókezelés volt a drámapedagógia eszközével. Drámajátékokkal ismertettük meg a vendégeinket, melyeket a gyerekek körében is kedveltek.

Márton napra készültek a libák különböző formában.

Ellátogattunk a Művelődési Házba is, ahol megcsodálhattuk a „Miből lesz a cserebogár?” című kézműves kiállítás gyöngyszemeit. Többek között megcsodálhattuk a kun hímzést, a nemezekből készült varázscipőt és még sok-sok csodával ismerkedtünk meg a szakszerű tárlatvezetőnk segítségével. Monokiné Annamáriának ezúton is külön köszönet.

Novemberi utolsó programunk a 28-ig nyílt délelőtt volt, melyen a szülők betekintést nyerhettek egy óvodás mindennapjába.

A hálaadó délelőttön a szülők is bekapcsolódhattak a közös játékba és egy kicsit újra gyermekké válhattak.

GALÉRIA