Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Május a Pitypang Oviban

Eljött a május és az év legszebb ünnepe, az anyák napja.

Fürgén jártak az apró kezek, készültek az ajándékok. Az anyukák ajándéka nagy titokban készült el a délelőttök folyamán. Anyák napja előtt, családi délutánon készítették el a gyermekek a szüleikkel, nagytestvérrel a nagymamák ajándékait. Sok dallal, verssel, tánccal köszöntöttük az édesanyákat. Igazán szívmelengető volt látni a könnyes szemeket, az anyukák nyakába kapaszkodó karokat, véget nem érő öleléseket, összegyűjtögetett sok-sok puszit.

Május végén a Pitypang rétről elköszöntek az ovi legidősebb „lakói”. Egy jól sikerült, családias ballagáson vettünk búcsút a 14 kispajtástól, akiknek ezúton is sikerekben gazdag iskolás éveket kívánunk!

Gyermeknapi meglepetésként a „Noé bárkája” c. zenés előadást tekintettük meg a Vigadóban, mely nagy sikert aratott a gyerekek körében.

Sajnos a gyermeknapra tervezett kirándulásunk elmaradt a kiszámíthatatlan, esős időjárás miatt, így az oviban töltöttünk el egy játékos délelőttöt.

GALÉRIA