Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Január a Pitypangban

Beköszöntött 2019. Mire véget ért a téli szünet természetesen leesett a hó. Ennek minden óvodás nagyon örült. Igaz, hogy anya és apa már dolgozik, de a havat az oviban is lehet élvezni. Sőt. itt lehet csak igazán hisz mégiscsak jobb móka húsz pajtásunkkal szánkózni, hógolyózni, hó angyalt készíteni, havat lapátolni…stb . Igyekeztünk is minél több időt tölteni a szabadban. Ha pedig „beszorultunk” a csoportszobába, hát vittünk be 1-2 vödör havat: olvasztottuk, fagyasztottuk, méregettük…

Majd ahogy szaporodott bent a hó, úgy fogyatkoztak bentről a gyerekek. Január közepén elért minket is az influenza. Sajnos rengeteg gyerek lett beteg. Most várjuk hogy újra benépesüljön az óvoda, hogy együtt készüljünk a farsangra. Mielőbbi gyógyulást mindenkinek! :)

GALÉRIA