December a Pitypangban

Az adventi időszak a várakozás mellett a készülődésről is szólt az óvodánkban. Versekkel, dalokkal vártuk a Mikulást, aki természetesen meg is érkezett a Pitypangos gyerekek legnagyobb örömére. A csomagok mellett mindenkihez volt egy-két kedves szava. Megtudtuk Tőle azt is, hogy a varázstávcsővel akkor is látja a gyerekeket, ha éppen nincs itt. Ilyen csodát! Meglepetés bábszínházba volt hivatalos a Pitypang Óvoda apraja-nagyja. A három kismalac és a farkas kalandjainak lehettünk aktív részesei a Kacagó Bábszínház jóvoltából. Készülődéssel teltek a napok. Készültek az apró ajándékok az ügyes kis kezek által. A legkisebbek a Katica csoportban a szüleikkel készülhettek, kézműveskedhettek a karácsonyváró délutánon. A Gomba és a Maci csoportos gyerekek rövid meglepetés műsorral tették meghitté a karácsonyi várakozás időszakát. Végre együtt ünnepelhettünk a szülőkkel, gyerekekkel, igazán családias légkörben, az összetartozás érzésével megerősödve. A óvodás  gyerekek a Baptista Szeretetszolgálat által szervezett karácsonyi „ Cipősdoboz „ akció keretében ajándékcsomagot kaptak., melyet hatalmas örömmel fogadtak.
Ezzel zárult a december, a 2022. esztendő. Ezúton köszönjük minden kedves szülőnek, családtagnak , fenntartónknak a segítséget, mellyel hozzájárultak az ünnepi várakozás tartalmasabbá tételéhez. Mindenkinek kívánunk békés, boldog új évet!