Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Április a Pitypang oviban

- Izgatottan készülődtünk az Ovi-gálára. Szorgosan próbálgattunk nap mint nap a gyerekekkel. Úgy érzem ennek meg is lett a gyümölcse, hiszen a trikolorba öltözött gyerekek igazán ügyesen szerepeltek. Nagy élmény volt számukra a fordított szereposztás is, hiszen most nem a nézőtéren foglaltunk helyet, hanem a színpadon, és mindenki más minket nézett, s a végén nekünk szólt a megérdemelt taps.

- Jártunkban-keltünkben megcsodáltuk a „Kő lelke” kiállítást, mellyel egy eddig nem látott vizuális élménnyel gazdagodhattunk, megmozgatta a fantáziavilágát gyerekeknek-felnőtteknek egyaránt, új értelmet nyertek a lábunk alatt megbújó kavicsok.

- A közlekedés témaköre kapcsán  ellátogattunk a vasút állomásra. (Kiderült, hogy ott még egy lift is megbújik!) Kibogoztuk a körforgalom titkát, megnéztük a buszpályaudvart, hiszen autóbusszal is lehet közlekedni! És most jött az igazi csoda, ellátogattunk a Tűzoltó laktanyába, ahol megnézhettünk egy igazi tűzoltó autót kívül belül.

- Az óvoda nyitogatón ellátogathattak hozzánk leendő kisóvodásaink a szüleikkel.

- Felvirágzott az ovi is az „Egy család- egy virág” megmozdulás alkalmával. Köszönet a résztvevő családoknak.

- Április záró momentuma a hulladékgyűjtés volt. Köszönjük azoknak a szülőknek akik ezzel támogatták óvodánkat.

GALÉRIA