Óvodai jelentkezés

Tisztelt Szülők !

Az emberi erőforrások minisztere – a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020.(III.11.) Korm. rendeletre figyelemmel – a 2020/2021. nevelési évre történő óvodai beiratkozásról szóló 7/2020.(III.25.) EMMI határozatában a 2020-2021. nevelési évre történő óvodai beiratkozások vonatkozásában egyedi eljárási szabályokat határozott meg. A határozat szerint az óvodai beiratkozások során minimálisra szükséges csökkenteni a személyes kontaktust.

Ennek megfelelve a Baptista Szeretetszolgálat Kisújszállási Óvodájában az óvodai beíratásra több lehetőséget biztosítunk :

-       az intézmény honlapján  - http://kisuj-ovoda.baptistaoktatas.hu/  - elektronikus beiratkozás, amit jobb oldalon a Beiratkozás fület lenyitva az Óvodai jelentkezésre kattintva lehetséges a kitöltés;

-       Jelentkezési lap  - intézményi papíralapú nyomtatvány – kitöltése, mely beszerezhető az intézmény székhelyén ( Kisújszállás, Ifjúság u. 2.)

-       telefonon, az 59 520-595 telefonszámon, április 7-én (kedden) és április 16-án (csütörtökön) 9-12 óra között.

Szeretettel várjuk leendő óvodásainkat!

A találkozásig, vigyázzanak magukra!

Rab Judit intézményvezető