Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Ovi - Olimpia

A Baptista Szeretetszolgálat Kisújszállási Óvodája 7.alkalommal rendezte meg az Ovi Olimpiát.

60 gyermek érkezett az idei Ovi Olimpiára, melynek helyszíne a Kossuth Lajos Baptsita Általános Iskola tornaterme volt. Köszönet Radics Zoltán igazgató úrnak a lehetőségért.

A rendezvény célja az volt, hogy felhívja az óvodáskorú gyermekek figyelmét a sportolásra, mozgásuk fejlesztésére és az egészséges versenyszellem kialakítására annak érdekében, hogy a gyermekek életébe mielőbb beépüljön a rendszeres testmozgás és kialakuljon sport iránti igényük.

Köszönet a felkészítő óvó néniknek, a szervezésért felelős Mocorgó Óvoda dolgozóinak, a versenyző gyerekeknek, a szurkoló szülőknek, a nyugdíjas óvó nénikből álló zsűri tagoknak, Majláth Antal tanár úrnak és Ponyokainé Rab Judit intézményvezetőnknek valamint  a Kisúj tv.-nek.

Ügyesek voltak a gyermekeink. Gratulálunk a nemes küzdelemért!! Az idén a Sásastós Úti Óvoda óvodásai  voltak a leggyorsabbak.

GALÉRIA