Intézményvezetői Közlemény 2021.11.11.

Tisztelt Szülők! Tisztelt kisújszállási Lakosok!

A Baptista Szeretetszolgálat Kisújszállási Óvodája intézményben 2021. november 11 –én délben kaptunk tájékoztatást arról, hogy Intézményünk egyik tecnikai dolgozójánál  Covid-19 fertőzés igazolódott.

Erről az illetékes hatóságokat tájékoztattuk.

A Megyei Népegészségügyi Központ javaslatára; a koronavírus megjelenésével kialakult veszélyhelyzet miatt,

2021. november 21. napjáig, az Intézmény Pitypang Óvodájában érintett kontakt személyeknek – óvodás, dolgozó - rendkívüli szünet kerül elrendlésre.

A Népegészségügy elrendelte a fenti óvodában az érintett óvodai csoportba járó gyermekek és az érintett dolgozók  szoros járványügyi megfigyelését, ezért nyomatékosan kérem őket, hogy a fent meghatározottak szerint otthonukban tartózkodjanak.

A hétfői napon – 2021. november 22. -  minden csoportunkban, minden gyermek számára folytatódik az óvodai nevelés.

Az Intézmény többi telephelyén folyamatos az óvodai ellátás.

Köszönjük a megértésüket és felelősségteljes együttműködésüket!

Rab Judit

2020. november 11.