Cipősdoboz örömök

Kedves Szülők!

A helyi Baptista Gyülekezet lelkésze Révész Árpád szervezőmunkájának eredményeképpen, a Baptista Szeretetszolgálat Kisújszállási Óvodájában  az idén is minden óvodás ajándékot kap. Ezek a dobozok (a Baptista Szeretetszolgálat országos cipősdoboz gyűjtésén kívül) az „Örömhír Alapítvány”-on keresztül érkeztek a kisújszállási gyülekezethez,  Angliából.

Angol keresztyének szeretete töltötte meg azokat ajándékokkal. A Kisújszállási Baptista Gyülekezet asszonyai szorgos munkával és hozzáértéssel átnézték és életkor szerint csoportosították azokat.

Az ajándékozásra  december 12-én, hétfőn kerül sor.

Délelőtt 10 órakor, a gyülekezeti házban a Béla  Király Úti Óvoda és a Bocskai Úti Óvoda,

délután 15,30 órakor a Művelődési  Házban a Petőfi, Pitypang és Sásastó Úti Óvodák  gyermekei kapják meg az ajándékot.

(A beteg, hiányzó óvodások, majd saját óvodájukban, utólag megkapják az óvónéniktől!)

Ez alkalommal is közöttünk lesz, és mindkét helyszínen előadást tart a  tóalmási Élet Szava Tábor bábcsoportja.

Áldott Adventi készülődést !