Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Októberi események a Béla Király Úti Óvodában

Az állatok világnapja alkalmából a házi- és az erdei állatok témakörben tevékenykedtünk. Élményszerző séták és a Vadászházban tett látogatás során mélyítettük el ismereteinket. Ehhez kapcsolódóan sokat verseltünk, mondókáztunk, báboztunk, énekeltünk és barkácsoltunk.

A szép őszi időjárást kihasználva nagy sétákat tettünk a közeli határban, erdőben, ahol terméseket, szép leveleket és kincseket gyűjtögettünk. A gyerekek nagy örömmel segítkeztek az óvoda udvarán a falevelek gereblyézésében, zsákba gyűjtésében.

A reformáció alkalmából elsétáltunk a református templomba, ahol Liszka Noémi lelkészasszony interaktív foglalkozást tartott a gyerekek részére.

Október elejétől beindultak óvodánkban a fejlesztő foglalkozások, a játékos bibliaismeret, a hittan, illetve a tehetségműhely.

Az iskolai őszi szünet idejére óvodánk zárva volt, gyermekeink számára a Petőfi Óvoda biztosított ellátást.

GALÉRIA