Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Béla Király Úti Óvoda 2019/2020 január

Ebben a hónapban az állatok témakört dolgoztuk fel sok játékkal, bábozással, mesével, dalokkal.

Óvodánk benne van az EFOP – 3. 1. 3 – 16 – 2016 – 00001 „Társadalmi felzárkózási és integrációs köznevelési intézkedések támogatása projekt” pályázatban, aminek köszönhetően új játékokkal gyarapodott az eszköztárunk. A gyerekek nagy örömmel próbálták ki: horgásztak, golyós játékkal ügyeskedtek, terepasztalon tájékozódtak, egyensúlyoztak, szobai ugróiskolán ugráltak…stb.

Egy másik pályázat, a „Labdaovi” révén pedig sportszercsomagot kaptunk, melyben többnyire a focizáshoz szükséges dolgok vannak, de nem csak azok. A szép léglabdákat szívesen vették kézbe a gyerekek.

Elkezdtük a készülődést a farsangra, ami majd február 13-án lesz. Az állatos témakörhöz kapcsolódva készítettek a gyerekek állatos maszkokat, farsangi egeret….

GALÉRIA