Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Béla Király Úti Óvoda 2018/2019 június

Június 3-án volt óvodánkban a gyermeknap: ugrálóvárral, lufihajtogatással, csemegézéssel, játékos feladatokkal. Örömtől ragyogó gyermekarcok jelezték, hogy jól érezték magukat kicsik és nagyok egyaránt. Másnap fagyizni mentünk, és ismét játszhattak a Süsü játszótéren.

Szívesen megyünk óvodásainkkal élményszerző sétákra a városban, mert sokszor megdicsérik őket a járókelők, hogy milyen szépen viselkednek.

Megemlékeztünk Trianonról is az emlékműnél.

Pünkösd után pedig a biztonságosan biciklizni tudó nagyobb gyerekek biciklitúrájára került sor. Ez már hagyomány nálunk, hogy minden évben kibiciklizünk a falusi játszótérre. Idén még egy kicsit tovább is mentünk a lőtérre, magaslesre is eljutottunk. Addig a többiek, óvodánk kellemesen árnyékos udvarán játszottak.

Programjaink sora itt most véget ér, mivel június 17-től augusztus 16-ig zárva leszünk.

Nyitás augusztus 21-én, szerdán.

GALÉRIA