Üdvözöljük óvodánk weboldalán!

Béla Király Úti Óvoda 2018/2019 február

„Vöröshagyma, fokhagyma,

jöjjenek a farsangba!

Ha nem jönnek, maradnak,

otthon is jóllakhatnak!”

 

Ha február, akkor farsang. Ebben az évben is megrendeztük farsangi mulatságunkat, melyre mindenkit szeretettel vártunk. Óvodánkban ez az egyetlen bevételes rendezvény. Nagy örömünkre sok érdeklődő volt és vidám, jó hangulatú délutánt tölthettünk együtt. A szülők szép jelmezekbe öltöztették a gyerekeket, akik kedves kis versikékkel mutatkoztak be a közönségnek. Műsorunkat zenés táncos részek is színesítették, majd vicces játékok következtek, melyben már a vendégek is részt vehettek, pl.: seprűtáncoltatás… A felajánlásoknak köszönhetően lehetett venni finom házi süteményeket, tombolát és zsákbamacskát is. Területi képviselőnk, Jutka néni, most is szép összeggel támogatta óvodánkat.

A farsangi bevétel lehetővé tette, hogy a téltől egy hangulatos, interaktív bűvészműsorral búcsúzzunk. A bűvész mindent megtett azért, hogy a gyerekeket varázslatos tudományával ámulatba ejtse.

GALÉRIA