Szakmai-Módszertani Munkaközösség

Feladata: a nevelési célkitűzések megvalósításának segítése; a HPP egységes értelmezésének segítése.Az óvodai nevelést befolyásoló törvényi változások követése.

„OVI-SULI” Munkaközösség:

Az intézmény által szervezett munkaközösség, melynek együttműködési megállapodás alapján tagjai az általános iskolai tanítók is. Feladata: az átmenetek segítése; egymás munkájának alaposabb megismerése; az együttműködések kialakítása a gyermekek fejlődése érdekében.

Fejlesztők Munkaközösség:

Feladata: a fejlesztők munkájának koordinálása, szakmai segítségnyújtás az óvodapedagógusok részére, valamint a tehetséggondozás elméleti és gyakorlati támogatása.

Önértékelési csoport:

Feladata: az intézmény önértékelési rendszerének működtetése. A Kollégák felkészítése, támogatása,folyamata megtervezése, gyakorlati megvalósítása.