Mocorgó Óvoda Május- Június

Vártuk de csak szakadó esőt hideget kaptunk. A május legszebb vasárnapja is be köszöntöt.  A gyerekek az anyukájukat várták ezen a napon május 8. – 9. én köszöntötték anyukájukat, ahol át adták a személyre készített ajándékot, verssel énekkel fogadták őket a csoport szobákba be rendezett kis sarkokba. Anya ma te gyere értem!  Ez volt a meghívón!

Elérkezett a búcsú a ballagás az óvodából. A gyerekek versel, dalokkal búcsúztak.

17 gyermeket indítottunk el az iskolás útjaira. Még az eső is sirt, de a ballagást nem zavarta.

A gyermeknapra Nokedli Bohócót jött el, aki bevonta a mutatványaiba, a gyerekeket fenöteket, lufit hajtott. tartalmas szép napot tölthettünk el a gyerekekkel.

Készültünk a pedagógus napi búcsúra Zsóka Óvónéni már szeptembertől nem lesz itt nyugdíjba vonul, akit a Vigadóba 14 gyermek táncával, pedagógusokkal, szülőkkel búcsúztunk el.

Júniusban a bárány himlő miatt már kevés gyermek járt, de egy kis kirándulás alkalmával fagyizni mentek a gyerekek.